Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZPRAVODAJ MČ Praha 10 - D.Měcholupy 9.2010

28. 11. 2010

Bude žít nebo živořit mládežnický fotbal v Dolních Měcholupech?

 
Vážení rodičové, dovolujeme si Vás oslovit a požádat o spolupráci při komplexním oživení dolnoměcholupského fotbalu dětí předškolního a školního věku.
 
Dnes si na podmínky tohoto sportu nemůžeme stěžovat. Vedle travnatého hřiště fotbalového klubu Dolní Měcholupy vyrostlo tréninkové fotbalové hřištěs velmi dobrým umělým ravnatým povrchem, které je přizpůsobeno možnostem hrát zde svá utkání všechna mládežnická mužstva mimo mladších a starších žáků.
 
Nebude to dlouho trvat a dočkáme se i sportovní haly (tělocvičny) a tak bude možné zabezpečit v Dolních Měcholupech trénink malých fotbalistův rámci zimní přípravy. Poděkování patří MČDolní Měcholupy.
 
V červnu tohoto roku bylo založeno Středisko fotbalové mládeže Dolní Měcholupy, které si klade za cíl v průběhu několika soutěžních fotbalových ročníkůvytvořit tréninkovou a tím i fotbalovou základnu mládežnických mužstev:
 
MINI kroužku věk 4 – 5 let
MINI CUP věk 5 – 6 let (již hrají svojí soutěž)
Mladší přípravka věk 6 – 8 let (soutěž v rámci PFS)
Starší přípravka věk 8 – 10 let (soutěž v rámci PFS)
Mladší žáci věk 10 – 12 let (soutěž v rámci PFS)
Starší žáci věk 12 – 15 let (soutěž v rámci PFS)
 
PFS – Pražský fotbalový svaz. MINI CUP – Již několik let tuto soutěž velmi dobře zabezpečuji fotbaloví nadšenci z ČAFC Praha.
 
Vedoucím střediskafotbalové mládeže (SFM) je pan Michal KOHOUT. Bližší kontakty na funkcionářský aktiv střediska a jeho mužstev najdete na webových stránkách:
 
o www.sfmdmecholupy.estranky.cz
* SFM Dolní Měcholupy
o www.sfm.strasizaci.estranky.cz *
SFM Starší žáci Dolní Měcholupy
o www.sfm.mladsizaci.estranky.cz *
SFM Mladší žáci Dolní Měcholupy
o www.sfm.minicup.estranky.cz
* SDM MINI CUP Dolní Měcholupy
 
Pro fotbalovou sezónu 2010 / 2011 máme přihlášena do soutěží mužstva  starších
žáků.mladších žákůa MINI CUPu 2004 a ml. Nábor dětí provádíme pro všechny hráčské kategorie. Budeme li mít v průběhu sezóny v té či oné kategorii dostatečný počet hráčů, budeme pro něv zimní části zabezpečovat halové turnaje a na jaře před novým soutěžním ročníkem 2011 / 2012 přátelská utkání.
 
Závěrem si dovolujeme oslovit Vás – vážení rodičové a všechny, kdo máte zájem nám pomoci při výchověmalých fotbalistůpředškolního a školního věku všech kategorií.
 
ijďte mezi nás a zapojte se do velmi záslužné práce.  Děkujeme.
                                                                                                                                          Kožíšek Bohuslav